Drakulas zeme - Transilvānija


Ievads 

Pēc reorganizācijas darbā uzzināju, ka esmu iekļauts Eiropas Komisijas darbagrupā, kura tiekas aptuveni 8 reizes gadā. Un viena no tām ir neformālā tikšanās ar kolēģiem kādā no dalībvalstīm. Tad nu paspēju vienu reizi aizbraukt uz birokrātijas galvaspilsētu Briseli un uzzināju, ka būs jābrauc arī uz neformālo pasākumu Rumānijā. Pie tam nevis galvaspilsētā, bet gan Transilvānijas pilsētā SIBIU. Protams, īpaši priecīgs par to nebiju – es, kā cilvēks, kas necieš karstumu, nespēju sevi iedomāties Rumānijā jūnija vidū. Pēcāk uzzināju, ka uz neformālo pasākumu var ņemt līdzi arī savas otrās puses, tad nu izdomāju, ka šo pasākumu varu uztaisīt par nelielu ceļojumu kopā ar savu līgavu. :)

Asociācijas

Kas normālam cilvēkam asociējas ar Rumāniju? Man – čigāni, futbols (Rumānijas izlase vienmēr ir patikusi), karstums un nabadzība, ja skatāmies ES-27 līmenī. Par Bukaresti man priekšstats bija, ka varētu būt post-padomju telpai līdzīga pilsēta, tik ar dienvidu zemju elementiem…iedomājos kā pelēku un smilšu krāsas pilsētu…

Gatavošanās 

Te nu sākās jautrības… pa taisno uz Sibiu var nokļūt tikai lidojot caur Minheni vai Vīni. Man variants nederēja, jo sanāca torčīt veselu dienu vai vienā vai otrā vietā. Tad nu atradu variantu ar Rumāņu aviolīniju „Tarom” pa taisno uz Bukaresti. Tā tikko bija atklājusi lidojumus uz Rīgu. It kā bija variants lidot arī no Bukarestes uz Sibiu ar „Tarom”, bet es padomāju – Rumānija, lidmašīna, iekšējais reiss… Nu nē! Skatīšos vilcienu un autobusu. Aha… Lai arī no Bukarestes līdz Sibiu ir tikai 270 km ar ātrāko autobusu tas aizņem 5h, bet vilcienu 6,5 h… Un internetā nopirkt biļetes vai rezervēt ir gandrīz neiespējami – viss ir Rumāņu valodā un pat tad, kad viss ir iztulkots ar gūgl transleitori – izrādās, ka biļetes rezervēt var tikai vietējie. Zvanu uz Bukaresti uz autobusu kompāniju – stāstu 2 min. savu bēdu stāstu un man beigās lauzītā valodā pasaka „No english, wait”… gaidu vēl 2 min. Parādās vēl kāds pie telefona – stāstu atkal. Tas pats „No english, wait”. Gaidu vēl 2 min. Pienāk kāds pie telefona un saka „Deutsch”. Ok – pie sevis nodomāju – tagad tik atcerēties vācu valodu. Bet kaut kādā veidā izskaidroju, ko man vajag.
Hmm… nopirku jaunus šortus…sarkanus…platmali… bikses jaunas gaišas.

Lidojums uz Bukaresti, Tarom un Ursus (1.diena)

Tā kā reiss no Rīgas uz Bukaresti ir sešos vakarā, tad rīta pusē vēsā mierā sakravājām somas un devāmies uz lidostu. Es vēl no rīta domāju – vai Bukarestē paspēšu uz futbolu – šajā dienā bija pasaules čempionāta atklāšanas spēle. Ar koferiem aizstiepāmies līdz 3.trolejbusam – aizbraucām līdz centram. Aizgājām pēdējo reizi paēst vietējo paiku „Opiumā”. Polundrs prasa, lai viņai lidostā atgādinu, ka no somas jāizvelk viņas džemperis – viņa parasti lidmašīnās salst. Aizvilkāmies pa Vecrīgas bruģi ar koferiem līdz 22.autobusam krastmalā un uzsākām savu ceļojumu. Jau 22.jā domāju, ka nosprāgšu – nežēlīgi karsti un bezgaisīgi… jau Rīgā bija ~25 grādi un man jau šķita daudz par daudz. Tā kā uz avio-biļetes nebija īsti norādīts cikos jāierodas lidostā, izmantojām klasisko pieņēmu – 2 stundas pirms lidojuma… aha.. notekti… „Tarom” savu check-in desku attaisīja vaļā stundu pirms lidojuma. Ok, iečekojāmies, atcerējāmies, ka Polundras džemperis jau bagāžā brauc uz lidmašīnu, :) izgājām drošības kontroli (kā par brīnumu šoreiz bez jebkādiem ekscesiem). Iegājām Coffee Nation – panašķojāmies…un paskatījāmies kā atlido „Tarom” dzelzs putns. Tad Polundrs kā vienmēr izošņāja smaržu veikalu līdz stadijai, ka mūs jau sauc pa skaļruņiem „Dear Mr. Kasjanovs flying to Buckarest, please procede to gate”… Bet es jau sāku pierast ar Polundru – uz visa veida pasākumiem un transporta viediem ierasties periodā t+1, kur t=pasākuma sākums, transporta attiešanas mirklis. :) Nekas – tā kā pēdējie iekāpām autobusā, kas veda uz lidmašīnu, tad bijām pirmie, kas iekāpa lidmašīnā.
Iekāpām dzels putnā – krēsli komfortabli, vietas vairāk kā mūsu nacionālajos zaļastainajos dzelzs putnos. Lidojums bija ļoti mierīgs – kas man kā jau nelabojam rīmam imponēja tas, ka deva ēst :) Paskatījāmies uz Karpatu kalniem no augšas :) Īstenībā lidojums pagāja ļoti ātri – 2 h un jau ripojām pa Bukarestes lidostas skrejceļu. Sagaidījām bagāžu un devāmies meklēt autobusu uz Bukaresti… mazliet pameklējām biļešu kasi… izrādās, ka uz būdiņā uz, kuras ar lieliem burtiem rakstīts „Rent a car” var nopirkt biļetes autobusam. Biļete līdzīga mūsu e-talonam – 7 lejas (Rumāņu nacionālā valūta ar apzīmējumu – RON, saucās lejas, kurss aptuveni 0,165 Ls par vienu leju) par 2 braucieniem. Var izmantot arī kā vienu biļeti diviem braucējiem. Labi, ka autobusā vietējie palīdzēja ar biļetes piereģistrēšanu, jo viss, protams, vietējā valodā. Ārā jau bija tumšs, kas šķita mazliet dīvaini – 9 vakarā, bet jau pilnīga tumsa… jūnija vidū? Hmm… Protams, autobuss mūs aizveda pārāk tālu, kā rezultātā dabūjām ar koferiem kādus 2 km nostiepties pa nakšņaino Bukaresti – līdz tikām līdz mūsu viesnīcai pirmajai naktij – „Hotel Intecontinenal”… glauna pēc paskata. :) Būvēta 70.tajos gados un tajā laikā bija augstākā ēka Bukarestē. Viesnīcas numuriņš tīri jauks – par visu padomāts. Paspēju pat nedaudz paskatīties futbolu. Izdomājām, ka gribas ēst – atcerējos, ka kad meklējam viesnīcu tad redzēju preses veikalu ar pārtikas elementiem (kā mūsu gadījumā „Narvessen”)… nopirku sendviču un Rumāņu alu „Ursus” – kas ir viņu galvenais zīmols. Biju lasījis wikipedia, ka ļoti garšīgs. Uzreiz saku – susla pilnīga. :D Labi, ka apelsīnu sulu arī nopirkām.:)

Brauciens uz Sibiu (2.diena)

Ārā karsti… ĻOTI! Cēlāmies agri, jo vajadzēja paspēt uz autobusu uz Sibiu. Paēdām brokastis – es paēdu „garšīgus” saskābušus mandarīnus… :D Ja nopietni brokastis bija ok. It īpaši garšīgs ir Rumāņu medus – iesaku visiem pagaršot. :) Savācām pekeles un devāmies ar taksi uz Autogara militari – uz autoostu. Par 20 minūšu braucienu ar taksi samaksājām 15 lejas – tātad aptuveni 2 Ls. Pastāvēju rindā, lai dabūtu savas biļetes uz autobusu. Biļetes mums uz abiem izmaksāja 60 lejas – tātad 9,60 Ls uz abiem… Autoosta izskata apkārtnes ziņā atgādina mūsu Centrāltirgu…vai pat vēl „labāk”. Ielikām bagāžu autobusa bagāžas nodalījumā un vaktējām, lai neviens nenosper, jo „interesantu” un „pētnieku” riņķī kā biezs. :) Paldies Dievam, autobusā ir gaisa kondicionētājs… pretējā gadījumā varētu nomirt… Interesanti, ka Rumānijā autoostas pilsētās atrodas tādās vietās, ka autobusi tajās var knapi iebraukt – ceļš ir pilnīgi izdangāts un super-šaurs… ļoti dīvaina tradīcija. :D Pirmā pietura pilsētā Piatesti. 30*30 m laukums ar lavočkām, kurās tirgo augļus, dzērienus un uzkodas. KARSTI! ĻOTI! Viss pasākums pilnīgi atklātā laukā. Bet ir jābūt ārā, lai neviens nenosper bagāžu. :D Pēcāk sākas ceļojuma jaukākā daļa – braukšana starp Karpatu kalnu grēdām – skati fantastiski. Brīžiem šķiet, ka esi nokļuvis paradīzē – brauc starp divām milzīgām kalnu grēdām, blakus vijas kalnu upe un viss tik zaļš un dabīgs. Ļoti skaisti – to es noteikti gribētu atkārtot. Starp citu – ceļš interesants – paša ceļa seguma kvalitāte ir laba, bet šaurums… brīžiem Scania, kas nesas pretī šķiet platāka par visu ceļa platumu :D Brīžiem mazliet bailīgi (it īpaši mirkļos, ka šoferis serpentīna pagriezienos ar vienu roku tur mobilo telefonu, ar otru ēd banānu). Pēc 5 stundu brauciena nokļūstam Sibiu. Brauciens izrādījās vieglāks kā bija gaidīts. 10 – 15 minūtēs atradām viesnīcu, iečekojāmies. Viesnīca „Ramada” – arī ļoti komfortabls numuriņš. Līdz „welcome dinner” vēl ir dažas stundas un tādēļ izdomājam pastaigāt par Sibiu. Izejot no viesnīcas domājam – kurā virzienā iet? Izdomājam uz labu laimi un ejam. Rezultātā esam 2 stundas noklīduši pa Sibiu guļamrajonu (apmēram tāpat, kā ja tūristi Rīgā staigātu pa Pļavniekiem)… cilvēki angliski nerunā – tikai vāciski – jo Sibiu ir ļoti ciešas saiknes ar vāciešiem – tās vecais nosaukums par ir vācisks – Hermannstadt. Rezultātā bijām ļoti noguruši… bet vajadzēja sākt taisīties un iet uz vakariņām. Tur nekas tāds ievērības cienīgs nenotika (Ja neskaita to, ka viesnīcas galvenajā ēdamzālē notika izlaiduma svinības ar diskotēku 80.to gaumē. Izskatījās, ka darba grupas locekļi labprātāk piebiedrotos tur) :D – paēdām, padzērām vīnu, parunājām ar dažiem darba grupas locekļiem un devāmies gulēt (vācietis piedāvāja kopā ar britiem iet skatīties futbolu, taču piedāvājumu noraidījām; nedaudz paskatījos ASV – Anglijas spēli, kamēr viens pie sāniem jau čučēja :)).

Pierīšanās rumāņu stilā (3.diena)

Šajā dienā – konferences organizētāju izklaides programma. Paēdām brokastis – nekas pārsteidzošs – Zviedru galds. Liftā satiekam Nīderlandieti, kas prasa vai vienā džemperī nenosals kalnos… mēs uz viņu dīvaini paskatamies… :D Ieraugot pārējos cilvēkus skaidrs, ka esam vienīgie, kas šeit jau ir vairākas dienas – pārējie saģērbušies tā, it kā ārā būtu +22°C… Ar diviem autobusiem izbraucām no Sibiu un dodamies uz kādu no Sibiu piepilsētām apskatīt vienu no šajā reģionā neskaitāmajām baznīcām. Tad dienas izklaide – kalnā kāpšana – pa trepītēm augšā… Ārā ap +35 un mēs kāpjam…un kāpjam un kāpjam… drēbjes jau slapjas… kāpjot apdzenam visus darba grupas locekļus – var redzēt fiziskā forma visiem nu ļoti vāja :D Jāsaka es pats jau augšā sāku aizelsties… vairāk gan karstuma dēļ. Kalna virsotnē vēl viena baznīca, kurā vismaz ir vēsi… Kalnā augšā var forši pavērot cilvēkus – visi slapji, notecējuši. :D „Vislabāk” protams izskatās briti – izskatās, ka ir bijusi gara nakts pēc ļoti dissapointing neizšķirta pret ASV. Pēcāk dodamies augstu kalnos, kur mums ir stundas pastaiga pa Karpatu mežiem. Gids mums stāsta, ka pietiekami bieži šajos apriņķos ir sastopami lāči. :) Pēcāk sākās labākā dienas daļa – ēšana. Mūs aizveda uz krogu kalnu virsotnē. Ejot iekšā visiem viesiem jāizder glāzīte Cuicas (tas pats, kas serbiem Sļivovica)… Kā starteri atnes polenta – kukurūzas ritulis pildīts ar aitas sieru. Tādu apēdot vairs neko negribas… bet nes otro. Hmm… uz LIELA šķīvja – cepta cūkgaļa, cepti cīsiņi, un cepta vistas kāja… + cepti kartupeļi ar sīpoliem + atsevišķā bļodā katram dārzeņu salāti… Polundrs izskatās manāmi apjucis :D:D Beigās vēl atnes garšīgas strūdeles… Izrādās Sibiu reģions ir slavens ar saviem gaļas produktiem – miesnieku produkcijas galvaspilsēta Rumānijā jau kopš viduslaikiem… tad nu variants, ka uz viena šķīvja ir 3-5 dažādas gaļas ir pilnīgi normāls :D Ok, to visu ielocījām iekšā ielīdām koka namiņā egļu galotnēs, kurā iekļūšana notiek pa tiltiņu, kas līdzinās filmās rādītajām virvju kāpnēm… Pēcāk devāmies uz vietējo brīvdabas muzeju, kur pavadījām pēdējās 1,5h šajā svelmē. Atbraucām atpakaļ uz viesnīcu un sākām gatavoties oficiālajām vakariņām. Domājām ātri paēst un iet pastaigāt… aha… Kad apsēžos pie galda – esmu nelielā neizpratnē – startera dakšiņa, zivs dakšiņa, otrā ēdiena dakšiņa, deserta karote…?! Nodomāju, ka nevar būt, ka mūs tā atkal pārbaros… Atnes starteri – aptuveni 15 dažādas uzkodas. Apēdu visas un jau esmu paēdis. :D Gaidam pusstundu, atnes ceptu zivi ar kartupeļiem – tiešam garšīgi. Ok – apēdu visu un gaidu desertu. Gaidam aptuveni 40 minūtes…vācieši pie blakus galdiņa trinas kā negudri – šajā brīdī Vācijas izlase spēlēja pret Austrāliju. (4:0) Un beidzot nes dese…nē, pag… nekādi deserti – nes otro ēdienu? Aha… Atkal tradicionālais šķīvis ar ceptajām gaļām… Darba grupas locekļu sejas rāda neizpratni… neēst nedrīkst, bet ieēst vairs nevar… Tāda sajūta, ka tiešām gatavo uz nokaušanu Drakulam… Un beigās vēl šokolādes kūka ar ķiršiem un karameļu mērci… Labi, ka Mezim paņēmām līdzi :D:D Vakarā pēc tādas pārrīšanās nevaru aizmigt…

Konference ar vētrainu noslēgumu (4.diena) 

Paldies Dievam, beidzot konference. Brokastīs tikai paknibinu augļus un jogurtu…un tā dara visi, kas iepriekšējā vakarā piedalījās vakariņās…:D Konference notika līdz 15:30. Savukārt pēc stundas jau ekskursija pa pašu SIBIU. Pastaigājām pa pilsētu – pilsētas centrs maziņš – būtībā 2 stundās apskatījām visu centra apkārtni. Pilsēta atgādina Ventspili vai Viļņu – ļoti līdzīga arhitektūra. Vakarā izdomājam uz atvadām no Sibiu pastaigāt pa pilsētu vakarā un aiziet uz kādu kafejnīcu. Nāk virsū vētra…zibeņo. Atrodam kafejnīcu „Wien”, kas atrodas kalnu grēdas malā ar skatu pāri ielejai uz Karpatiem…un visa šī ieleja pilna ar zibens stabiem…skats fantastisks… vējš sāk plosīt galdiņus ar lietussargiem… Sajūta sirreāla –stāvam kraujas malā, debesis melnas, kuras pārtrauc zibeņu stabi, spēlē pianists un sāk līt. Iegājām iekšā – apēdu garšīgu ābolu strūdeli, izdēru kafiju ar konjaku… Pianists ļoti skaisti spēlēja… jebkurā gadījumā laikam ceļojuma neizmirstamākais mirklis. :)

Brauciens atpakaļ uz Bukaresti, ļaunais taksists un atkal vētrains noslēgums

Paēdam brokastis un dodamies virzienā uz autoostu. Atčuhnos, ka iepriekšējā dienā kafejnīcā esmu atstājis savu platmali… izskrienu cauri puspilsētai, taču kafejnīca ciet… Nu ok, ko lai dara – kāpjam iekšā taksī un dodamies uz autoostu. Atrodam savu autobusu un dodamies ceļā. Brauciens mazliet grūtāks kā turpceļā – brīžiem izslēdz kondicionieri – tad temperatūra autobusā ātri pieaug līdz 35°C, pieturās tualetes briesmīgas un knapi paspējam atpakaļ uz autobusu. Vadītājs agresīvi strīdās ar kādu pasažieri par to, ka soma no bagāžnieka pazudusi – pārbaudu mūsējās, bet tās vēl uz vietas… Ok… ap četriem esam Bukarestē. Iekāpjam taksī, uz kura durvīm rakstīts 1,3 lei/km… aha…skaitītājs tiek ieslēgts uzreiz uz 3,50/km. Pasaku, lai vai nu aptur – kāpsim laukā, vai arī piedāvāju 20 lejas par braucienu līdz „Intercontinental” viesnīcai. Vienojamies par 25 lejām.
Pēc ierašanās viesnīcā izdomājam iet pastaigāt – aiziet līdz Piata Unirii. Izejam ārā, aizgājām līdz kafejnīcai – paēdām (paņēmu pildītos piparus – tie būtiski neatšķiras no mūsu pieņemtajiem) un devāmies uz Piata Unirii. Strūklakas ļoti skaistas …un tālumā redz Čaučesku pili. Bildējamies pie strūklakām un sāk nedaudz pilināt lietus. Nedaudz. Tad nedaudz vairāk, vairāk un vēl vairāk…un jau ir tropiskais gāzonis. Nosākuma slēpāmies zem koka, bet tad vairs nebija jēga…ielas pludo, paši slapji līdz pēdējai vīlei… taksisti cilvēkus nepieņem un grūž laukā, jo visi ir slapji kā mačalkas :D Arī vējš ļoti stiprs… skatos, ka Polundrs sāk salt – ierosinu iet pa lietu uz viesnīcu, jo tāpat jau esam pilnīgi slapji. Vietām ūdens līdz potītēm, citur vēl dziļāk. Reklāmas plakāti tiek rauti nost no sienām, viens notriec vecu tantiņu no kājām…tikko paši tur vēl gājām… Tiekam līdz viesnīcai. Skats labs – „Intercontinental” viesnīca – uzgaidāmajā telpā zolīdi vīri smokingos…un ievelkamies mēs – divas pilnīgi slapjas žurkas… man no fotoaparāta somiņas tek ūdens… ejam uz liftu un aiz mums paliek ūdens sliede. :D Mani sarkanie šorti pirmo reizi saskaroties ar ūdeni strauji atbrīvojās no krāsas…nokrāsojot mobilo telefonu, kredītkartes un visu kas bija kabatā… Vakarā mazgājam drēbes un žāvējam pa nakti uz balkona.
Čaučesku pils apmeklējums un ceļojums atpakaļ (6.diena) 
Dodamies uz Čaučesku pili. Zandelēs joprojām žļurgst ūdens… :D Atrodam pili. Biju domājis, ka tā ir nedaudz lielāka – bet vienalga izmēri ir iespaidīgi. Otra lielākā (platībā) ēka pasaulē pēc Pentagona. Pamazām sākam pagurt…pēdējās dienas ir bijušas fiziski mokošas – karstums, visu laiku kustībā…Izrakstamies no viesnīcas un dodamies uz lidostu. Pa ceļam vēl izbaudām karsto Bukarestes autobusu un stāvēšanu korķī uz ātrgaitas šosejas, jo priekšā nopietna avārija… Tālāk viss bez liekiem ekscesiem…lidosta, drošības pārbaude, pēdējo leju iztērēšana lidostas veikalos, lidojums, piezemēšanās… AUKSTI!!! Izkāpjot no lidmašīnas un konstatējot, ka Rīgā ir +14°C es laikam esmu laimīgākais cilvēks no šī reisa. :)

Secinājumi:

1) “TAROM” - ļoti normāla izvēle.
2) Braucot uz Rumāniju vēlams jau i-netā izlasīt visu par sabiedrisko transportu, kur un kā nopirkt biļetes, kur pieturas.
3) Angliski runā tikai viesnīcās. Sibiu reģionā angliski nerunā. Tur cieņā vācu un itāļu valodas.
4) Cenu līmenis ir zemāks kā Latvijā. Īpaši tas attiecas uz ēdieniem un visa veida pakalpojumiem. Importētās preces maksā tikpat cik Latvijā;
5) Taksisti tādi paši kā Latvijā - ja esi tūrists, mēģinās uzmest :D ;
6) Lietus var uznākt 5 minūšu laikā pilnīgi skaidrās debesīs;
7) Veģetāriešiem un vegāniem uz Sibiu apriņķi labāk nebraukt - gaļa un tās produkcija ir daudz un lēta;
 Parasti Rumānijā jūnijā ir vēsāk - ap +27-29… ;
9) Starppilsētu autobusi ir laba izvēle (Transmixt, Atlassib, Dacos). Vilcieni mēdz būt dažādi - atkarībā no virziena;
10) Rumānijas apceļošanai nav vajadzīgs liels budžets - avio biļete ar visiem nodokļiem turp-atpakaļ uz Bukaresti mēnesi pirms lidojuma maksāja nedaudz virs simts Eiro;
11) Tāpat kā pie mums - taksī skaitītāja tarifam ir jāsakrīt ar uz durvīm minēto. Ja nē - pieprasiet takša apstādināšanu vai braucienu uz Policiju; :D
12) Uz ielām bieži klīst savvaļas suņi - bet, ja ausī redzama “bļemba” (nezinu kā savādāk nosaukt :D ), tad tas vismaz ir potēts pret trakumsērgu;

Komentāri

 1. Get bagāts šodien un uzņemties risku pārveidot savu life.Try un
  iegūt ATM kartes tukšu šodien (MR Wandy) un būt starp laimīgo tiem, kuri gūst labumu no šīs kartes. Tas ATM karti baltā komplektā spēj hakeru jebkurā bankomātā visā pasaulē. Man ir jāzina par šo WHITE ATM card, kad es meklēju darbu internetā apmēram mēnesi ago..It patiešām izmainīja manu dzīvi uz visiem laikiem, un tagad es varu teikt, es esmu bagāts, jo es esmu dzīva liecība. Jo mazāk naudas man vienā dienā ar šo karti ir $ 3,000.Every tagad un pēc tam saglabāt sūknēšanas naudu manā kontā. Lai gan nelikumīga, nepastāv risks tikt pieķertiem, jo tas ir ieprogrammēts tā, ka tā nevar izsekot, bet arī tehniku, kas padara neiespējamu CCTV atklāt you..For informāciju par to, kā iegūt jums šodien, e-pasta hakeri : wandyhackersworld88@gmail.com

  AtbildētDzēst
 2. Quiero agradecer al Sr. Eduardo de edwardatmhacker990@gmail.com por ayudarme con esta gran oferta llamada la tarjeta de cajero automático en blanco, que no tiene trazo y el límite, aunque es ilegal, pero tiene cambiar mi vida para bien .. me estaba quejando a uno de mi amigo sobre mi situación familiar, para el año pasado de ahora no puedo mantener a mi familia, mi amigo Oscar me dijo sobre el Sr. Edward sobre cómo recibió la tarjeta de cajero automático en blanco que hacen de él que es hoy en día .. me decidí a tomar el riesgo, ya que implica el dinero para obtener la tarjeta, he vendido mi coche para la compra de la tarjeta .. pero hoy estoy muy feliz porque ahora puedo retirar $ 5.000 al día, durante una semana ahora tengo alrededor de $ 50.000 en mi cuenta. Gracias Sr. Edward por su ayuda .. si usted quiere hacerse rico como yo, entonces en contacto con el Sr. Edward través de correo electrónico: edwardatmhacker990@gmail.com

  AtbildētDzēst
 3. Good news from unlimitedhackersnetwork'''''''''
  We just came up with a programmed card. Which is also known as blank ATM card. This card is designed in a way that it can break into any ATM machine and you will be able to collect good cash, depending on your location and your currency. For any $ using country the maximum is $5000 per day, that is what you can withdraw. It is very easy to use and is not traceable, and it can not be detected by any CCTV cameras. All we do here is give this card out to serious minded people who are ready to take the risk of making good cash. All the is required from you is to contact us today and we will unveil the all information you need to know about this card. Our email address is unlimitedhackersnetwork@gmail.com

  AtbildētDzēst
 4. I got my already programmed blanked ATM card to withdraw the maximum of $50,000 daily for a maximum of 20 days. I am so happy about this because i got mine last week and I have used it to get $100,000. MR PEDRO is giving out the card just to help the poor and needy though it is illegal but it is something nice and he is not like other scam pretending to have the blank ATM cards. And no one gets caught when using the card. get yours TODAY. Just send him an email via martinshackers22@gmail.com

  AtbildētDzēst
 5. Buy Quality Real and Fake Passports (passportquality@gmail.com) Visas, License, ID Cards, SSN

  We produce fake and real passports, driver's licenses, birth certificates, ID card for all countries of the world. we are professionals and we have been doing this for more than seven ten years today. We offer only original high-quality fake passports, driver's licenses, ID cards, stamps and other products for following countries: Australia, Belgium, Mexico, Spain, Brazil, Canada, Finland, France, Ireland, Portugal, Sweden, Germany, Italy, Netherlands, UK, USA, and so many other countries. We are the best producers of quality documents, With over 1 million of our documents circulating over the world. Contact":passportquality@gmail.com
  Keywords: buy fake passport online, driver licenses, fake passports, driver licenses false passports,counterfeit passport
  how to make fake passport at home , fake passport maker , fake passports that work ,make fake passport online

  AtbildētDzēst
 6. Hey guys, my name is Imelda Daher from Philippines but reside in America i am very happy that i was able to be online last week when Janet posted on YouTube that she has finally gotten what she wanted for her marriage life after all the stress she went through trying to hack into our husbands phone herself.. So after that I decided to try and see if it’s gonna work or still the same thing I see online everyday so I contacted Michael as i was referred to by Janet to his email which I did and got his direct telephone number as well too and believe me he did a good job for me that I was shocked when I got the information I needed that my dear husband for 10 year of marriage has a baby mama in Sweden. thanks to Michael Lawson for this great job even if it’s gonna break my home its better than been fooled for the rest of my life. lawsonmichael33@yahoo.com by Janet and he did a good and fast job for me in less than 48hrs...he made available phone hack, chat histories, present chats and future chats...You can also contact him for all sorts of mobile hacking jobs like he told me. Good luck to everyone who really wanna work with him and put a stop to the entire nightmare.

  AtbildētDzēst
 7. Hello everyone, need hacking services?Be warned, most of these so called hackers here are impostors, I know how real hackers work, they never advertise themselves in such a credulous manner and they are always discrete. I have been ripped off so many times so from experience I know pretty much how they work..Eventually my zeal to solve my issue paid off when a friend of mine introduced me to his hacker friend,his professionalism is top class..He hacks from destroying data and evidence against you,changing school and university grades,hacking into your cheating spouse phone,cleaning your driving and criminal records to someone who is trying to blackmail you and etc..Give him a shot and thank me later..My name is Michelle..Drop him a line "(224) 836-9542" or mail him: hackerethique@gmail.com

  AtbildētDzēst
 8. Laba diena visiem Es esmu Yusuf Thomas no ASV valsts of America, i palika Losandželosā, un man ir izputējis up uzņēmumu, līdz es atklāju šo uzņēmumu e-pastu, kas man palīdzēt iegūt aizdevumu uzņēmējdarbības ,, un tagad es vēlos kategorijai šo īso vidēja apsveikt iepriekš uzņēmumam par ātru un drošu naudas viņi aizdevums man bez jebkāda veida nodrošinājumu, i aizdevumu $ 500,000 USD no uzņēmuma, lai saglabātu savu biznesu un daudz vairāk, es redzēju savu pastu internetā, visi vienmēr sniedz liecība par to, ko viņi darīja, tāpēc es ātri sazinājās viņiem, un viņi visi darīja visu, lai mani bez stresa un mana nauda tika nosūtīts uz manu kontu 24st vēlāk, man bija pārsteigums un jūtas priecīgs, tagad man ir standarta biznesa vadības aģents, kas man palīdzēt, tagad es padomu tiem, kam nepieciešama steidzama aizdevumu, lai sazināties ar viņu pie [youngwalkerloanfinance@gmail.com], viņš ir ļoti labs cilvēks, un es zinu, ka viņš palīdzēs jums uzreiz .. Zemāk ir kredīta veicinot vārdus. Par aizdevumu aizdevēji Vai jūs finansiāli leju un ir nepieciešams kredīts? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai nomaksātu kredītus un parādus? Vai jums ir nepieciešams finansēt, lai izveidotu savu biznesu? Vai jums ir nepieciešams aizdevumu, lai veiktu lielus projektus? Vai jums ir nepieciešams koledža kredītu? Vai jums ir nepieciešams finansējums dažādiem citiem procesiem? e-pasts Kontaktpersona: youngwalkerloanfinance@gmail.com Pateicība.

  AtbildētDzēst
 9. Är du lider ekonomiskt eller behöver du en akut kontanter för att betala dina räkningar? Och du vill ta risken att förvandla ditt eget liv. Försök och få din ATM tomt kort idag och vara bland de lyckliga ens som drar nytta av detta kort. Detta ATM-kort sätts i stånd att hacka sig in några bankomater överallt i världen. Jag måste veta om denna tomt ATM-kort när jag letade efter arbete på nätet om en månad sedan. Det har verkligen förändrat mitt liv för evigt och nu kan jag säga att jag är rik eftersom jag är ett levande vittnesbörd. Ju mindre pengar jag får i en dag med detta kort är $ 4000. Redan nu och sedan fortsätta pumpa in pengar på mitt konto. Även om kortet är olagligt men det finns ingen risk att fastna. Den är programmerad på ett sådant sätt att den inte kan spåras och har även en teknik som gör det omöjligt för CCTV-kamera för att detektera dig när man använder den. För mer information om hur man får din i dag e-post: speedhackersnetwork001@gmail.com

  AtbildētDzēst
 10. Kas neticami stāsts manā dzīvē, es esmu Wilecia Berbana kundze, pašlaik dzīvo Ņujorkā, ASV. Es esmu atraitne brīdī ar trim bērniem un man bija iestrēdzis finanšu situācijā. Pēdējo divu mēnešu laikā man vajadzēja refinansēt un samaksāt savu rēķinu un daži citi nopietni parādu. Es meklēju aizdevumu $ 650,000.00 USD, tad es pieteikties aizdevumam kādā no tiešsaistes aizdevumu uzņēmumam, kurā es biju scam par $ 3,800,00 ASV dolāru aizdevumu Lielbritānijā, bet, kad man sūdzēties mans labs draugs teica me, ka vienīgā vieta, lai saņemtu aizdevumu tiešsaistē ir goldloancompany1234@gmail.com uzņēmums ir 100% garantija, ka, ja es varu pieteikties uzņēmējdarbības aizdevumu es esmu, lai saņemtu aizdevumu bez kavēšanās darījumā, tāpēc es izdarīju, ar liels bailes manā sirdī nav zaudēt naudu jau otro reizi. Mani brāļi un māsa es gribu, lai jūs zināt, ka joprojām ir labi cilvēki pasaulē, mēs varam uzticēties un būt ticību. Ar padomu mans draugs, kad es lūdzu uzņēmumam aizdevumu pagājušajā nedēļā, un uz manu vislielāko pārsteigumu es tikko saņēmu savu aizdevumu vakar. Mana cerība un uzticība visi bija aizgājuši, bet tagad es jauns pastāv reāls aizdevumu firma mēs varam uzticēties. Am, izmantojot šo iespēju, lai informētu jūs visi, ka, ja jums ir nepieciešama aizdevuma, neiet citur, kur tik slims aizdevumam. Atradu reālu aizdevumu aizdevējs, kas var jums palīdzēt, jo HES pastāstīja, ka panākumi sabiedrību ir viņa lepnums es vēlos, lai jūs slims par aizdevuma GOLD AIZDEVUMA FIRM. Šeit ir uzņēmuma e-pasts: goldloancompany1234@gmail.com Un es apsolu jums, ka jūsu dzīve nekad nemainās atkal,
  Es tiks gaida dzirdēt savu liecību.

  Wilecia Berbana kundze

  AtbildētDzēst
 11. Sky World aizdevums Firm, mēs dot aizdevumus ar procentu likmi 0f 3%.
   

  Laba diena Sir / ma am.

  Mēs esam privāts uzņēmums, un mēs piedāvājam aizdevumus ar zemām procentu likmēm, nosakot aizdevuma summa ir starp 100000000 aizdevuma noteikumus 1000 $ dolāru aizdevumu uzņēmējdarbības attīstībai: EDGE / uzņēmējdarbības paplašināšanai konkurētspēju.

  Mēs piedāvājam dažādus aizdevumu

  * Personas Aizdevumi (nodrošināto un nenodrošināto)
  * Business Aizdevumi (nodrošināto un nenodrošināto)
  * Consolidation Loan
    

  Mēs pateicamies, ka veltījāt laiku, lai izlasītu šo reklāmu.
  Lai iegūtu vairāk informācijas un izmeklēšanas, sūtīt e-pastu uz mums šodien
  skyworldloanfirm@gmail.com

  NO Avansa maksājumi.

  Sarah Williams.

  AtbildētDzēst
 12. Sky World aizdevums Firm, mēs dot aizdevumus ar procentu likmi 0f 3%.
   

  Laba diena Sir / ma am.

  Mēs esam privāts uzņēmums, un mēs piedāvājam aizdevumus ar zemām procentu likmēm, nosakot aizdevuma summa ir starp 100000000 aizdevuma noteikumus 1000 $ dolāru aizdevumu uzņēmējdarbības attīstībai: EDGE / uzņēmējdarbības paplašināšanai konkurētspēju.

  Mēs piedāvājam dažādus aizdevumu

  * Personas Aizdevumi (nodrošināto un nenodrošināto)
  * Business Aizdevumi (nodrošināto un nenodrošināto)
  * Consolidation Loan
    

  Mēs pateicamies, ka veltījāt laiku, lai izlasītu šo reklāmu.
  Lai iegūtu vairāk informācijas un izmeklēšanas, sūtīt e-pastu uz mums šodien
  skyworldloanfirm@gmail.com

  NO Avansa maksājumi.

  Sarah Williams.

  AtbildētDzēst
 13. Witam, Nazywam Deo i chcę podzielić się moim doświadczeniem z każdego. Ja będąc słysząc o tej pustej karty bankomatowej na chwilę i naprawdę nigdy nie zwracał zainteresowanie nim ze względu na moje wątpliwości. Aż pewnego dnia odkryłem włamaniem facet nazwie (OSKAR BIAŁY). On jest naprawdę dobry w tym co robi. Powrót do punktu, zapytałem o puste karty ATM. Jeśli to działa, a nawet Exist.He powiedział mi tak i że jego karta zaprogramowany na losowej pieniędzy wycofa bez bycia zauważonym i może być również używany do wolnych zakupów online wszelkiego rodzaju. To było szokujące, a ja wciąż miałem wątpliwości. Potem spróbowaliśmy i poprosił o karcie i zgodził się na ich warunkach. Mając nadzieję i modląc się, że nie było to oszustwo. Tydzień później otrzymałem kartę i próbowałem z najbliższego bankomatu blisko mnie, to zadziałało jak magia. Udało mi się wycofać aż do $ 4500 m ppm. To było niewiarygodne i najszczęśliwszy dzień w moim życiu. Do tej pory mam możliwość wycofania się do $ 28000 bez stresu złowieniu. Nie wiem, dlaczego jestem delegowania to tutaj, ja po prostu czułem, że to może pomóc ci z nas potrzebuje stabilności finansowej. puste Atm naprawdę zmienić swoje życie. Jeśli chcesz się z nim skontaktować, Oto adres email oscarwhitehackersworld@gmail.com I wierzę, będzie też zmienić swoje życie ....

  AtbildētDzēst
 14. Sveiki man ir liecība, lai jums .
  Šeit ir viņa e-pasta adrese : robertodupp@gmail.com

  Pēc daudzajiem noraidījumiem ierakstu ar bankām, un daudzi upuri scam cilvēki bez sirds,man bija mana aizdevuma 6000 eiro 72 h. sākotnēji es domāju, ka ne, bet mana ziņkārība uzstāja mani mēģināja, bet galu galā man bija iespēja, lai iegūtu šo aizdevumu, ka mani atbrīvot no šī strupceļa, kurā es dzīvoju. Es tikai šī daļa, kas jums informēti tātad tagad jūs zināt, kas jūs adrese, ja jums būs nepieciešams,savu e-pasta adresi : robertodupp@gmail.com
  Sazinājās-ja jums ir nepieciešams

  AtbildētDzēst
 15. uzmanību,

  Vai jums nepieciešama aizdevuma? Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai jums ir nepieciešama kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir pagriezts pa bankām un citām finanšu iestādēm? Redzēt ne tālāk, mēs esam šeit, lai palīdzētu yo u finansiāli, mēs piedāvājam aizdevumu parāda consolidati par, personīgās un biznesa aizdevumiem, nekustamo īpašumu finansēšana / projekta finansējuma, privātajiem kredītiem.
  Mēs pieņemam applicati ons 24 stundas d AY, 7 dienas nedēļā skaidra un understandab le ziņā d nosacījumi, kas ir ērts un pieejamu.

  Mēs esam šeit, lai kalpotu jūsu finanšu vajadzībām, un jūsu laime ir 100% garantēta.

  Rakstiet mums uz: (irenegironfernandez@gmail.com) piemērot.

  AtbildētDzēst
 16. I have good news to shear with you all, do you know there is a card called a blank ATM card? My friends this card is real and it is very helpful in paying and buying things online. And this card can withdraw up to $3000 per day, I never believed this will work, when i came across my friend using this card using this card to shop online, but i also took the risk and applied for one of the card and paid for it, and it was shipped to me alongside with the information on how to use it. And ever since i got the card it has been helping me with my finanical problems and am able to take care of my two kids. This card is real and it is very easy to use and affordable. If you need help in getting one of this cards, contact:
  unlimitedhackersnetwork@gmail.com

  AtbildētDzēst
 17. BEIGAS gadu aizdevumu piedāvājums .. BEIGAS gadu aizdevumu piedāvājums ..
  Es esmu Chloe Morrison, aizdevumu aizdevējs, es aizdot naudu privātpersonām vai uzņēmumiem, kas vēlas izveidot rentablu uzņēmumu, kas ir periods veco parādu un vēlas maksāt. Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumu jūs nekad nevar iedomāties, mums ir gan privātajā, gan valsts aizdevumu, ar aizdevumu procentu likmēm 2%.
  Sazinieties ar mums tagad ar mūsu karstu e-pasta adresi: (Chloemorrisloanfirm@gmail.com) Jūsu laime ir mūsu bažas.

  (CHLOEMORRISLOANFIRM)

  AtbildētDzēst
 18. Vai jums ir nepieciešams privātām vai uzņēmējdarbības aizdevumus dažādiem mērķiem? ja jā, sazinieties ar mums vairāk informācijas pa e-pastu: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com)

  nosaukums:
  Nepieciešamā summa:
  ilgums:
  valsts:
  Telefona numurs:

  aizdevums piedāvājums

  AtbildētDzēst
 19. Vai jums ir nepieciešams privātām vai uzņēmējdarbības aizdevumus dažādiem mērķiem? ja jā, sazinieties ar mums vairāk informācijas pa e-pastu: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com)

  nosaukums:
  Nepieciešamā summa:
  ilgums:
  valsts:
  Telefona numurs:

  aizdevums piedāvājums

  AtbildētDzēst
 20. Sveiki, es esmu FRANKLIN BLISS kundze, privāts aizdevumu aizdevējs, kas dod dzīves laikā alternatīvās aizdevumus. Vai jums ir nepieciešams kredīts steidzami, lai nomaksātu savus parādus, vai jums ir nepieciešams kredīts, lai veicinātu savu biznesu? Jums ir noraidīti ar bankām un citām finanšu iestādēm? Vai jums ir nepieciešams konsolidāciju aizdevumu vai hipotēku? Mēs meklējam vairāk, jo mēs esam šeit, lai visas jūsu finanšu problēmas lieta par pagātni. Mēs aizdot līdzekļus privātpersonām nepieciešama finansiāla palīdzība, que ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksātu rēķinus, ieguldīt uz uzņēmējdarbību likmi 2%. Es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu Jūs, ka mēs piedāvājam uzticamu un saņēmēju palīdzību, un būs gatava piedāvāt aizdevumu. Tāpēc sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: franklinbliss40@gmail.com

  AtbildētDzēst
 21. Laba diena, es esmu reģistrēta privāta naudas aizdevējs. Mēs dodam aizdevumus, lai palīdzētu cilvēkiem, uzņēmumiem ir nepieciešams, lai atjauninātu, kas viņu finansiālo stāvokli visā pasaulē, ar ļoti minimālu gada procentu likmes, kā zema kā 2% Gada laikā līdz 30 gadiem atmaksas darbības laikā uz jebkuru pasaules daļu. Mēs dodam aizdevumus robežās diapazonā no 5000 € līdz € 100.000.000. Mūsu aizdevumi ir arī apdrošināts, maksimālu drošību ir mūsu prioritāte. Ja persona interese sazinieties ar mums pa e-pastu: (24hourstloancompany1@gmail.com)

  Vai jums ir noraidīts ar tik daudzām bankām
  Vai jums ir nepieciešams finansēt paplašināšanai jums biznesā,
  Vai jums ir nepieciešams personas aizdevumu

  Pieteikties aizdevumam, sūtīt uz leju informāciju zemāk:
  1. Pilns nosaukums
  2. Adrese
  3. Summa
  4. ilgums periods
  numurs 5.Phone
  6. Nodarbošanās

  kundze Farida Stephen

  AtbildētDzēst
 22. Sveiki, es esmu Jonna kungs, privāts naudas aizdevējs jums ir nepieciešams kredīts, lai uzsāktu uzņēmējdarbību, vai maksāt savus rēķinus un korporatīvo finanšu nekustamo īpašumu un jebkuras uzņēmējdarbības finansēšanas veidus. Es arī piedāvāt Kredīti privātpersonām, uzņēmumiem un institūcijām ir 2% procentu likmi. Es dodu no aizdevuma nopietni domājošiem cilvēkiem, kas interesējas par aizdevumu, ja interese kontakts šo e-pastu: jonnafinance@outlook.com

  AtbildētDzēst
 23. Kas neticami stāsts manā dzīvē, es esmu Wilecia Berbana kundze, pašlaik dzīvo Ņujorkā, ASV. Es esmu atraitne brīdī ar trim bērniem un man bija iestrēdzis finanšu situācijā. Pēdējo divu mēnešu laikā man vajadzēja refinansēt un samaksāt savu rēķinu un daži citi nopietni parādu. Es meklēju aizdevumu $ 650,000.00 USD, tad es pieteikties aizdevumam kādā no tiešsaistes aizdevumu uzņēmumam, kurā es biju scam par $ 3,800,00 ASV dolāru aizdevumu Lielbritānijā, bet, kad man sūdzēties mans labs draugs teica me, ka vienīgā vieta, lai saņemtu aizdevumu tiešsaistē ir GOLD LOAN FIRM uzņēmums ir 100% garantija, ka, ja es varu pieteikties uzņēmējdarbības aizdevumu es esmu, lai saņemtu aizdevumu bez kavēšanās darījumā, tāpēc es izdarīju, ar lielu bailes manā sirdī nav zaudēt naudu jau otro reizi. Mani brāļi un māsa es gribu, lai jūs zināt, ka joprojām ir labi cilvēki pasaulē, mēs varam uzticēties un būt ticību. Ar padomu mans draugs, kad es lūdzu uzņēmumam aizdevumu pagājušajā nedēļā, un uz manu vislielāko pārsteigumu es tikko saņēmu savu aizdevumu vakar. Mana cerība un uzticība visi bija aizgājuši, bet tagad es jauns pastāv reāls aizdevumu firma mēs varam uzticēties. Am, izmantojot šo iespēju, lai informētu jūs visi, ka, ja jums ir nepieciešama aizdevuma, neiet citur, kur tik slims aizdevumam. Atradu reālu aizdevumu aizdevējs, kas var jums palīdzēt, jo HES pastāstīja, ka panākumi sabiedrību ir viņa lepnums es vēlos, lai jūs slims par aizdevuma GOLD AIZDEVUMA FIRM. Šeit ir uzņēmuma e-pasts: goldloancompany1234@gmail.com Un es apsolu jums, ka jūsu dzīve nekad nemainās atkal,
  Es tiks gaida dzirdēt savu liecību.

  Wilecia Berbana kundze

  AtbildētDzēst
 24. Dear Sir / Madam

  AIZDEVUMA cik ātri vien iespējams noteiktajā 2days. Jose Micro finanšu fonds Plc Tirdzniecības un Personal, X-mas Loan, House Loan 2% procentu rate.Interested personām ir sazināties ar kredītspeciālistu pa e-pastu ar zemāk informāciju:
  VĀRDS: ..... Uzvārds: ...... VALSTS: ....... Tālruņa numurs: ..... Nodarbošanās: ...... AGE: ...... ....... SEX: ...... Ģimenes stāvoklis: ...... Kredīta summa nepieciešami: ...... Ikmēneša ienākumi ...... AIZDEVUMA ILGUMS: ..... .Officer Name: Loan Investment piedāvājums E-pasts: josedennisonloans007@googlemail.com
  Paldies un Dievs svētī
  Sveicieni,

  Jose mr

  AtbildētDzēst
 25. ZIEMASSVĒTKU AIZDEVUMA PIEDĀVĀJUMS,

  Vai Jūs esat uzņēmējs / sieviete? Vai jums nekādu finansiālu haoss vai nepieciešama līdzekļus, lai sāktu savu biznesu? vai maksāt rēķinus vai uzsākt jauku biznesu? Jums ir zems kredīta score, un ir grūtības iegūt apgrozāmo līdzekļu aizdevumus finanšu iestādēm un vietējām bankām vai citiem? Viss, kas Jums jādara, ir kontaktu pārvaldību, izmantojot manu e-pastu: (FERNANDOCARLOSJUAN@GMAIL.com)

  AtbildētDzēst
 26. reģions BEKO ir labi pazīstama ar kvalitāti aizdevumu pakalpojumus un ir izveidojusi stabilu reputāciju līdzņemšanai ārā naudu privātpersonām, es dot aizdevumus, lai cilvēkiem, kas ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksātu rēķinus, un ieguldīt biznesā. Es uzskatu sevi laimīgs par šo iespēju būt šajā uzņēmējdarbības virzienā ar lielu entuziasmu, es gaidu pieredzi sniedzu savus labākos aizdevumu pakalpojumus jums ar zemu procentu likmi 2% ar minimālām formalitātēm
  Ja kāds jautājums? don `t sazinieties ar mani uz manu e-pastu ~ regionbeko@hotmail.com

  AtbildētDzēst
 27. Laba diena,

  Ja esat biznesa vīrietis vai sieviete? Ja Jums ir kādas finanšu stresa vai jums ir nepieciešams līdzekļus, lai sāktu savu biznesu? Jums ir jāieskaita
  atmaksāt parādu vai apmaksāt rēķinus? Vai jums ir zems kredīta score, un jums ir grūti saņemt aizdevumu no vietējām bankām un citām finanšu iestādēm? Vai jums ir nepieciešams aizdevumu vai finansējumu, piemēram:

  a) Personal Loan
  b) izglītību,
  c) Parāda Consolidation,
  d) izplešanās
  e) uc

  Rakstiet mums uz: accessloanfirm2030@gmail.com

  Mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un institūcijām 3% gada procentu likmi.
  Vārds: Scott kungs
  Sazinieties ar mums tagad: accessloanfirm2030@gmail.com
   


  AtbildētDzēst
 28. Vai jums ir nepieciešams ātrs ilgtermiņa vai īstermiņa aizdevumu ar salīdzinoši zemu procentu likmi, kā zema kā 3%? Mēs piedāvājam biznesa aizdevums, personas aizdevums, mājas aizdevums, auto aizdevums, students aizdevums, parādu konsolidācijai aizdevums e.t.c. Nav svarīgi, jūsu kredīta rezultātu. Mēs garantētas kas veic finanšu pakalpojumus mūsu daudziem klientiem visā pasaulē. Ar mūsu elastīgu aizdevumu paketes, aizdevumus var apstrādāt un nodot aizņēmēja īsā laikā iespējams, sazinieties ar mūsu speciālistu padomu un finanšu plānošanu. Ja jums ir nepieciešams ātrs aizdevumu, sazinieties ar mums pa mvargaspuyo1@gmail.com

  AtbildētDzēst
 29. STEIDZAMI AIZDEVUMA PIEDĀVĀJUMS !!! don, t iekrīt rokā scammer man ir jāatbilst citu scamer on line pastāstīt man par aizdevumu es ne vienmēr ticēt, tad ne līdz Jēkaba kungam, kurš vērsts man vienam aizdevumu uzņēmumam šodien, es varu pateikt jums esmu vidū bagātākais cilvēks mana pilsēta aizdevuma uzņēmums ir izmantot aizdevumu, lai svētītu mani šodien, ja jūs vēlaties, lai jūsu dzīvi pārveidot šodien varat sazināties Martins viņa gmail{remymartinsloanfirm@gmail.com~~pobj} !!!

  AtbildētDzēst
 30. STEIDZAMI AIZDEVUMA PIEDĀVĀJUMS !!! don, t iekrīt rokā scammer man ir jāatbilst citu scamer on line pastāstīt man par aizdevumu es ne vienmēr ticēt, tad ne līdz Jēkaba kungam, kurš vērsts man vienam aizdevumu uzņēmumam šodien, es varu pateikt jums esmu vidū bagātākais cilvēks mana pilsēta aizdevuma uzņēmums ir izmantot aizdevumu, lai svētītu mani šodien, ja jūs vēlaties, lai jūsu dzīvi pārveidot šodien varat sazināties Martins viņa gmail{remymartinsloanfirm@gmail.com~~pobj} !!!.

  AtbildētDzēst
 31. Jūs jebkāda veida finanšu grūtībās? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai nodzēstu savus parādus? Vai jūs gatavojas palielināt savas finanses? Jūs esat biznesa cilvēks, kas vēlas paplašināt viņa / viņas sabiedrība. Jums tiek aicināti sazināties ar reālo varonis, uzticību un efektīvu kreditēšanas uzņēmuma kredīta aizdevumiem. Es uzzināju, gan privātpersonām un valdībai par mūsu augsto efektivitāti.

  Pakalpojumi ietver:
  * Personas Aizdevumi (Secure un bez tā)
  * Business Aizdevumi (Secure un bez tā)
  * Mājas uzlabošana
  * Izgudrotājs Kredīti
  * Auto Kredīti
  utt ..

  Lūdzu atgriezties pie mums, ja Jums ir interese, caur gkfinance01@gmail.com

  Ar cieņu,
  Demetrios
  gkfinance01@gmail.com

  AtbildētDzēst
 32. Sveiki,
  Vai Jūs esat uzņēmējs vai sieviete? Ja kādā finanšu putru vai jums ir nepieciešama nauda, lai sāktu savu biznesu? Jums ir nepieciešams kredīts, lai samaksāt parādu? Ja Jums ir zems kredīta score un bankas / citas vietējās finanšu institūcijas ir grūtības saņemt aizdevumus no? Personal Loan, Business Expansion, Uzņēmējdarbība un apmācība, parādu konsolidācijai, grūti naudas aizdevumi. Nu, jums ir nepieciešams aizdevumu vai finansējumu jebkādu iemeslu dēļ. Mēs piedāvājam aizdevumus ar zemu procentu likmi 2%, lūdzu, sazinieties ar mums ar pastāvīgu pavadoni kredītu caur šo e-pastu (danieljohnfirm@gmail.com)

  AtbildētDzēst
 33. We are able to finance your signatory
  projects and help you enhance your
  business plan. Furthermore, our
  financial instrument can be used for
  the purchase of goods from any
  manufacturer irrespective of their
  location. It can also serve as
  collateral with any bank in the world
  to secure loans for your project or to
  activate credit line to finance your
  business plan. We have {BG}, Standby
  Letter of Credit {SBLC}, Medium Term
  Notes {MTN}, Confirmable Bank Draft
  {CBD} as well as other financial
  instruments issued from AAA Rated bank
  such as HSBC Bank Hong Kong, HSBC Bank
  London, Deutsche Bank AG Frankfurt,
  Barclays Bank , Standard Chartered Bank
  and others on lease at the lowest
  available rates depending on the face
  value of the instrument needed.


  Email : nat.mandate18@gmail.com
  Skype : nat.mandate18@gmail.com


  Regards
  Nat

  AtbildētDzēst
 34. Jūs zināt, ka jūs varat izņemt naudu no jebkuras debetkartes bez bankas konta?

  Vai jūs zināt, ka bankomātā ir ATM?
  Skatiet, kā tas ir pieejams katrai bankai. Šādas procedūras izmanto skaidras naudas izņemšanai bankomātos. Karte ir ieprogrammēta ar sistēmu, kas ir hacked, izmantojot ATM. Ar šo karti jūs varat saņemt naudu. Šīs kartes ietver Visa / MasterCard. Izmantojiet Visa / MasterCard pasauli, lai veiktu maksājumus. Pasūtiet tukšo ATM karti tagad un laimē miljonus nedēļā! Ar manu ģimeni.

  Bieži uzdotie jautājumi
  Nodrošiniet šādus pakalpojumus, mēs esam saskārušies ar daudziem jautājumiem. Atbildiet uz dažiem jautājumiem:
  1: Vai jūs pārdodat naudu?
  Nē, mēs nepārdodam naudu. Ja jūs pareizi lasāt rakstu, jūs sapratīsiet, kā tas ir pieejams.
  2: Vai šis pakalpojums ir pieejams manai valstij?
  Jā, mūsu pakalpojumi ir plašāki visā pasaulē
  3: Kā es varu rādīt karti pēc maksājuma veikšanas?
  DHL sūtījumi aizņem septiņas dienas. Viss, kas Jums nepieciešams, ir pilns vārds un adrese

  Papildu jautājumi:
  Ir ar mums ir milankyblankatmcard@aol.com
  E-pasts milankyblankatmcard@aol.com

  AtbildētDzēst
 35. Laba diena ikvienam, kas lasīja manu liecību, mans im Martinez no Kalifornijas, man bija nepieciešams steidzams aizdevums, lai samaksātu savas sievas slimnīcas rēķinus acu ķirurģijas dēļ, ko viņa darīja, es nespēju saņemt naudu no kāda drauga un arī no mana banka, jo mans pieteikums tika noraidīts, uzticīgā dienā es pārlūkoju internetu, kamēr es redzēju komentāru tiešsaistē, ka tiešsaistē ir leģitīva aizdevuma kompānija Jorge Grace Loan Firm, kas daudziem cilvēkiem palīdzēja finansiāli ar aizdevumu fondiem. mēģinot redzēt, vai viņa var izglābt savu ģimeni no patīkamās situācijas, kurā mēs nonācām, es nosūtīju viņiem vēstuli, pieprasot aizdevuma summu 70 000,00 eiro, es sekoju līdzi procedūrām un manam pārsteigumam saņēmu aizdevumu no viņiem , šeit šodien mana sieva un mana ģimene dzīvo lielā dzīvē, un es nevaru paturēt šo laimi manam pašam, es nolēmu publicēt to internetā, Jorge Grace kundze, kas man palīdzēja ar aizdevuma summu, kas nekad nezināja, ka es to daru, Ja tu esi ārā Palīdzība, jo es esmu bijis, jūs varat sazināties ar viņiem pēc viņas uzņēmuma e-pasta adreses (jorgegraceloanfirm@gmail.com).

  Martinez

  AtbildētDzēst

Ierakstīt komentāru

Šī emuāra populārākās ziņas

Komo ezers un Lugano

Vīns, saule, kristālzils ūdens - 14 dienas Sicīlijā

Kazeņu ievārījums - ziemas kārums